Pośrednictwo Pracy

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Wiele lat doświadczenia w obsłudze kadrowej pozwala nam wybierać spośród najlepszych pracowników, spełniających wszystkie Twoje unikalne wymagania. Duża baza pracowników zawiera setki wykwalifikowanych specjalistów z wielu różnorodnych branż. Pracownicy, których dla Ciebie wybierzemy, szybko okażą się cenną pomocą i pozytywnie wpłyną na szybki rozwój Twojej firmy.

 

Doskonale wiemy, że prowadzenie firmy wiąże się ze stawianiem czoła nieprzewidywalnym sytuacjom i możesz potrzebować nowych pracowników w bardzo krótkim czasie. Potrafimy podołać tym oczekiwaniom szybko i sprawnie dobierając dla Ciebie odpowiedni personel.

 

Zadzwoń do pod numer 604 580 250 lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się więcej o naszym pośrednictwie. Jesteśmy pewni, że koszt pozyskania pracownika z naszą pomocą będzie o wiele niższy niż samodzielne poszukiwania i przechodzenie przez skomplikowany, pracochłonny i kosztowny proces rekrutacji. Oszczędzimy Ci stresów, zmarnowanego czasu i wybierzemy najlepszych pracowników, których potrzebujesz!

Executive Search jest formą doradztwa biznesowego mającego na celu sprostanie wymaganiom Klienta – znalezienie wykwalifikowanej kadry managerskiej oraz specjalistycznej. Skupianie się na wynikach, skuteczność działań, trafne decyzje, umiejętność wyprzedzenia konkurencji są cechami poszukiwanymi u managerów. Osoby, które łączą w sobie wszystkie te umiejętności nie poszukują pracy w sposób aktywny i bardzo trudno do nich dotrzeć. Tego zadania podejmuje się MJB – JOBS, wykonując taką pracę każdego dnia. Dzięki znajomości rynku, metodologii oraz etyce działań mamy nieustanny kontakt z osobami o niepowtarzalnych cechach, doświadczeniu i kompetencjach.

Projekt Executive Search jest skomplikowany i wieloetapowy, a znalezienie Idealnego Kandydata uzależnione jest od szeregu informacji, jakie musimy uzyskać jeszcze przed rozpoczęciem projektu. Proces rekrutacji metodą Direct Search opiera się na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań Klienta.

Kolejność działań w projekcie Executive Search:

  • analiza biznesowa stanowiska,
  • analiza rynku pracy,
  • opracowanie strategii poszukiwań,
  • nawiązanie kontaktu z wytypowanymi osobami,
  • weryfikacja kompetencji wybranych osób,
  • sprawdzenie referencji,
  • przygotowanie raportów końcowych o rekomendowanych osobach,
  • prezentacja kandydatów,
  • pomoc w negocjowaniu kontraktu.

Prezentujemy ostatecznie tylko takich kandydatów, o których wiemy, że wniosą do firmy Klienta pewną wartość dodaną,  czyli określone doświadczenie, wartości i kompetencje.

MJB – JOBS stale utrzymuje kontakt z grupą wartościowych managerów, których wspieramy w rozwoju kariery, a także pomagamy i doradzamy naszym Partnerom w wielu trudnych sytuacjach. Etyka pracy Konsultantów, metodologia realizacji projektów i wieloletnie doświadczenie na rynku biznesowym, wskazują, że procesy rekrutacji realizowane metodą Direct Search są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie na Kandydatów z wyspecjalizowanych obszarów.