Inżynier Projektu

Firma MJB-JOBS nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia 10656, specjalizująca się w usługach doradztwa personalnego, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR, poszukuje dla jednego ze swoich klientów kandydata na stanowisko :

Inżynier  Projektu
Branża:  produkcja

miejsce pracy Toruń
RF/I/P/18

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla prowadzonych projektów,
    – Analiza wykonalności,
    – Sporządzanie specyfikacji i dokumentacji technicznej,
    – Praca koncepcyjna w środowisku CAD,
    – Przygotowywanie obliczeń wytrzymałościowych,
    – Przygotowywanie dokumentacji do certyfikacji,
    • Inwentaryzacja prac z natury, sporządzanie przedmiarów robót oraz kalkulacji,
    • Weryfikacja powierzonej dokumentacji projektowo wykonawczej ,
    • Zbieranie i konsultowanie ofert technicznych,
    • Nadzór /koordynowanie wdrożenia,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria procesowa)
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Dobra znajomość obsługi komputera. Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office oraz

programów  3 D

  • Dobra organizacja czasu pracy, precyzja i ścisłość myślenia, wyobraźnia przestrzenna
    • Elastyczność, zaangażowanie, umiejętność współpracy.

Aplikacje proszę przesyłać na adres:        praca@mjb-jobs.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MJB-JOBS zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest MJB-JOBS. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.