Manager Działu Handlowego produkcja wyrobów z metali

miejsce pracy:  Toruń

nr ref.: 27/DH/T/18

Podsumowanie / Job summary:

Rola ta związana będzie z aktywnym wsparciem Zarządu w strategicznych decyzjach dotyczących tempa i kierunku rozwoju Firmy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Kształtowanie polityki sprzedaży na rynku krajowym oraz międzynarodowym,
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • Współtworzenie strategii eksportowej i nadzór nad jej realizacją,
  • Stałe monitorowanie rynku,
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • Negocjowanie kluczowych umów handlowych,
  • Zarządzanie zespołem oraz  rozwój ich kompetencji,
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w wymienionym powyżej obszarze,
  • Komunikatywność i wysokie zorientowanie na klienta, pozwalające na identyfikację potrzeb, długofalową realizację życzeń klienta oraz pro aktywną budowę trwałych relacji z klientami,
  • Doświadczenie w branży byłoby dużym atutem,
  • Wysokie zaangażowanie, pro aktywność i konsekwencja w dążeniu do celów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Solidna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy / We offer:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dużą odpowiedzialność biznesową,
  • Przyjemną atmosferę i pracę pełną wyzwań.

Zastrzegamy sobie kontakt  tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości,  wraz z klauzulą: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.