Konstruktor – inż. Mechanik w dziale technicznym i wdrożeń

Miejsce pracy : Toruń

Nr Ref : 30/T/R

            Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja powierzonych projektów we współpracy z działem handlowym,
  • nadzór i aktualizacja istniejącej dokumentacji konstrukcyjnej,
  • rozwój istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej,
  • kontrola zgodności realizacji projektu z założeniami technologicznymi,
  • aktywna współpraca z działem produkcji i działem marketingu

            Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • udokumentowane 3 letnie doświadczenie zawodowe w w/w zakresach,
  • umiejętność tworzenia oraz czytania rysunku technicznego,
  • zdolność kreatywnego i samodzielnego myślenia,

praktyczna znajomość systemów SOLID 3D oraz Microsoft Office,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Pewne i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na wraz z klauzulą:

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.