Pracownik montażu

Firma Mjb-Jobs, nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia 10656, specjalizująca się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR, dla jednego ze swoich klientów, poszukuje kandydata na stanowisko:

 

Pracownik montażu

Miejsce pracy : Toruń/delegacje – cała Polska

Nr ref 12       /T/17

Dla jednej z toruńskich firm zajmującej się konstrukcjami z drewna poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik montażu. Jest to praca fizyczna polegająca na montowaniu konstrukcji drewnianych. Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie po miesiącu, jeśli kandydat się sprawdzi podpisana zostaje umowa o pracę. Praca w delegacji – wyjazd w poniedziałek firmowym samochodem powrót w piątek. Praca na terenie całej Polski. Firma oferuje 2500zł „na rękę”. Ponad to pracownik otrzyma dodatek delegacyjny i premie uznaniowe. Firma zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Doświadczenie w branży nie jest wymagane. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres mail`owy. Prosimy o CV osób zainteresowanych, dla których praca w delegacji nie będzie stanowiła problemu.

 

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie aplikacji  wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na wraz z klauzulą:

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.